Deivids Rokfellers veiksmīgi pārcietis jau sesto sirds transplantāciju

Amerikāņu miljardierim Deividam Rokfelleram jau sesto reizi īstenota veiksmīga sirds pārstādīšanas operācija, vēsta izdevums World News Daily Report, atzīmējot, ka sirds transplantācija ilgusi sešas stundas, bet pati operācija notikusi nevis kādā klīnikā, bet uzņēmējam piederošā īpašumā Ņujorkā. Pirmoreiz sirds transplantācija D. Rokfelleram tika veikta 1976. gadā, pēc tam, kad viņš cieta smagā autokatastrofā.

Rockefeller

Pašlaik 99 gadus vecais miljardieris jau 36 stundas pēc operācijas arī ļāvis žurnālistiem uzdot dažus jautājumus. „Ikreiz, kad es iegūstu jaunu sirdi, caur manu ķermeni iziet it kā dzīvības elpa. Es sajūtu enerģijas un dzīvības lādiņu,” sacīja D. Rokfellers.

Atbildot uz jautājumu par savas ilggadības noslēpumu, miljardieris paskaidrojis: „Cilvēki bieži uzdod man šo jautājumu, un es vienmēr atbildu vienu un to pašu: mīlestība pret dzīvi. Dzīvot vienkāršu dzīvi, rotaļāties ar bērniem, baudīt lietas, kuras jums ir, pavadīt laiku ar labiem, īstiem draugiem.” Miljardieris arī pajokojis, ka plāno nodzīvot līdz 200 gadu vecumam.

„Es savā dzīvē esmu nopelnījis naudas, bet lielāko daļu esmu atdevis [labdarībai]. Nav jēgas saņemt, ja tu nevari dalīties,” piebildis D. Rokfellers, kurš ir arī plaši zināms filantrops.
Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

VIRZIES ĀTRĀK, REDZI TĀLĀK, DOMĀ PLAŠĀK!

Seko mums