Tramps atceļ Obamas uzsākto cīņu pret globālo sasilšanu

ASV prezidents Donalds Tramps parakstījis rīkojumu, ar kuru tiek atcelti eksprezidenta Baraka Obamas laikā ieviestie ierobežojumi, kuru mērķis bija aktivizēt cīņu pret klimata pārmaiņām, vēsta aģentūra Associated Press. D. Trampa parakstītais rīkojums paredz pārskatīt Tīrās enerģijas plānu, kas ierobežo siltumnīcas efektu radošos gāzu izmešus ogļu spēkstacijās, kā arī atceļ moratoriju, kas bija noteikts jauniem ogļu nomas līgumiem federālajos zemes īpašumos.

trump-hard-hat

„Parakstot šodienas rīkojumu, es speru vēsturiskus soļus pretim ierobežojumu atcelšanai Amerikas enerģētikā, pretim valsts iejaukšanās atcelšanai un atteikumam no pasākumiem, kas iznīcina darba vietas,” paziņoja D. Tramps.

Jāatgādina, ka ASV jaunais prezidents globālo sasilšanu vairākkārt nodēvējis par „mistifikāciju” un „falsifikāciju”, kā arī ir nodēvējis sava priekšteča B. Obamas rīkojumus šajā joma par uzbrukumu amerikāņu strādniekiem un ASV ogļrūpniecības industrijai.
Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

VIRZIES ĀTRĀK, REDZI TĀLĀK, DOMĀ PLAŠĀK!

Seko mums