NEĻAUJ KRĪZEI TEVI SATRICINĀT – SAKI #krīzeiNĒ!
Gatavojies ekonomiskajām pārmaiņām gudri, caur motivējošu, izglītojošu un datos balstītu informāciju!

KAS MŪS GAIDA?


Eiropas Centrālās bankas pārstāvji jau kādu laiku ziņo par drošām pazīmēm, ka drīzumā gaidāmas nopietnas svārstības globālajā ekonomikā. Teju visiem zināms arī tas, ka 2020. gadā beigsies Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma periods, kas pavisam noteikti ietekmēs Latvijas ekonomisko situāciju. Papildus tam breksits, ASV vēlēšanas un saspringtās attiecības starp lielākajām un ietekmīgākajām ekonomikām pasaulē neapšaubāmi atstās iespaidu arī uz Latviju. 

 Jārēķinās, ka 2020. gads var kļūt par vienu no nestabilākajiem gadiem globālajā ekonomikā pēdējā desmitgadē. Tavu finanšu situāciju izšķirs tikai tas, cik tu būsi gatavs šīm pārmaiņām.

Saistībā ar kampaņu #krīzeiNĒ žurnāls KAPITĀLS sadarbībā ar pieredzes bagātiem Latvijas uzņēmējiem un ekspertiem ir apkopojis efektīvākos ieteikumus, kā rīkoties ekonomisko pārmaiņu laikā. Mēs gribam, lai arī tu un tavs uzņēmums būtu gatavs veiksmīgi pārdzīvot šo laiku un izmantot krīzi kā izaugsmes iespēju!

LATVIJAS UZŅĒMĒJI IESAKA: KĀ SAGATAVOTIES EKONOMISKAJĀM PĀRMAIŅĀM UN KĀ RĪKOTIES TO LAIKĀ?


"Tikai efektivitāte un lielāka pievienotā vērtība spēs dot to papildu peļņu, kas ir vajadzīga gan uzņēmuma iztikai, gan arī drošākām attiecībām ar finansētājiem, bankām un citiem partneriem!"

MĀRTIŅŠ BARKĀNS
VĪNA DARĪTAVAS ABAVAS SAIMNIEKS


"Ja jūs esat uzņēmums, kas strādā tikai ļoti šauri un lokāli, tad jums ir par ko uztraukties. Bet ir pietiekami daudz laika vēl strādāt ar eksporta tirgiem, un eksporta tirgi var būt kā sava veida apdrošināšana pret nākotnes krīzēm."

DĀVIS SIKSNĀNS
PRINTFUL VADĪTĀJS


"2008. gada krīze manā nozarē noteikti pavēra progresīvu ceļu. Krīzē jābūt gatavam iet gan pa taciņu, gan pa asfaltu, gan pa bezceļu, gan pa lielceļu un jāspēj tvert laukums – tad ceļš noteikti vedīs uz mērķi!"

GUNDEGA SKUDRIŅA
SKUDRAS METROPOLES VADĪTĀJA


"Vissliktākais, ko tu vari krīzes laikā darīt, ir pēkšņi mainīt plānus un asi reaģēt uz notikumiem finanšu tirgos, pēkšņi kaut ko pirkt un pārdot. Gandrīz vienmēr cilvēks, kurš finanšu krīzes laikā veiks straujas kustības, zaudēs naudu."

TOMS KREICBERGS
INDEXO VADĪTĀJS


"Ņemot vērā digitalizācijas un optimizācijas risinājumus, iespējas ir ļoti plašas un daudz. Tas dos iespēju skatīties ne tikai uz to, kā uzlabot jūsu uzņēmuma iekšējo efektivitāti, bet arī kā piedāvāt klientiem jaunus produktus un pakalpojumus."

ARTŪRS ZEPS
RTU ATTĪSTĪBAS PROREKTORS


"Ļoti svarīgi ir zināt visus jaunumus, jaunākos sasniegumus un aktuālās tēmas pasaulē – būt iekšā epicentrā! Tas nozīmē, ka tu varēsi pagriezt laivu ātrāk, un krīze ir tieši tas brīdis, kad apdzīt lielos kuģus."

INESE OZOLA
AMORALLE VADĪTĀJA

KĀ LATVIJAS UZŅĒMĒJI UN FINANŠU EKSPERTI GATAVOJAS KRĪZEI?


Izvēloties abonēt žurnālu KAPITĀLS izdevīgāk, lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālo uzņēmējdarbības un finanšu jomā!

MŪSU LASĪTĀJI